Střelec a .....

24. prosince 2006 v 23:06 |  Znamení a Astro
Střelec a Lev
Ideální spojení! Ohnivá znamení milují život velkorysý, zábavný, společenský, plný dění. Oba máte vřelá srdce, smysl pro humor, podobné vidění i zájmy, rádi se také předvádí. Jste výbornými hostiteli a znamenitými kuchaři. Občas se sice jeden z vás může někam zatoulat, ale honem se k sobě vracíte. Málokdo by vám totiž tak rozuměl, jako vy sobě navzájem. Jen občasná marnivost a lenost je může zaskočit. Střelec musí být ochotný k ústupkům a respektovat lví nezávislost, neboť ví, jak důležitá svoboda je pro něj. Od Lva se to očekávat nedá. Nějaké zápory můžete mít, jinak by to byla nuda
Střelec a Beran
Jste oba trochu jako blázni, ostatní vám mohou jen závidět. Můžete se skvěle doplňovat. Máte stejný postřeh, podobnou energii, protože jste oba ohnivá znamení, milujete zábavu. Pozor na silnou impulzivnost Berana a příliš rychlá rozhodnutí Střelce. Když vybouchne jeden, měl by druhý mlčet a ustoupit. Tak to může dobře fungovat. Mírumilovný Střelec dokáže perfektně naladit bojovného Berana. Beran se Střelcem si velmi dobře rozumí. Oba mají mnoho přátel. Manželství může být podobné takovým jak v italských filmech.
Střelec a Býk
Zpočátku se to jeví jako hluboká láska. Celkem dobře spolu můžete vycházet, ale úplně dokonalá souhra to nebude. Sotva najdete vzájemný soulad, nenalézáte společné zájmy. Jeden chce do světa, druhý sedět doma. První chce spasit svět, druhý je rád, když spasí sám sebe. Jeden má rád vdolky, druhý holky. Partnerství se dá udržet pouze tehdy, pokud se najdou společné plány a budou se vzájemně oceňovat. Existují ovšem i vzácné výjimky. Střelec a Býk si mohou a nemusí rozumět. Střelci si nesmí střílet z Býka, on to opravdu nesnese!
Střelec a Blíženec
Jste neposední a náladoví? Oba se zajímáte především o duchovní hodnoty, ale každý z vás většinou v jiné oblasti. Jste v opozici. Oba máte dobrou vyřídilku, trumfujete se vtipem ve společnosti, přesto však nedokážete hovořit stejnou řečí. Střelec je svéhlavý, prchlivý a okamžitě partnerovi vytmaví, co se mu nelíbí. Co na srdci to na jazyku, říká se o Střelcích a Blíženec si přece jen potrpí na dekorum, rozumné debaty, milého a oduševnělého partnera. Společný svazek je pro oba velmi riskantní. Blíženec Střelce unaví a opačně. Za čas se může stát, že se vzájemně nesnesete. Zkuste to a uvidíte!
Střelec a Rak
Máte zcela odlišný temperament, můžete si vyhovovat a taky nemusíte. Soužití je možné za předpokladu, že citlivý Rak bude snášet občasné cholerické výbuchy Střelce. Měl by je házet za hlavu, protože za moment bude zase dobře. Střelec má Rakovi duchovně co nabídnout, je realista, který své nápady také realizuje - v protikladu k Rakovi, který má přece jen občas sklon ke snění. Při větším věkovém rozdílu může být soužití fantastické. Oba mají měkké a poddajné srdce. Ztřeštěný Střelec může často citlivého Ráčka zasáhnout na nejcitlivějším místě. Vše záleží na vzájemné ochotě být spolu. Láska přece i hory přenáší.
Střelec a Panna
Mohou se společně dobře pobavit, spřátelit. Panna je úzkoprsá, kdežto Střelec velkolepý tlachal. Co neví, to nepoví, a Pannu často dokonale zraní. Jeho osobitý humor, bláznivost a hlučnost jdou brzy Panně na nervy, stále ho chce změnit k obrazu svému, a když pochopí, že s ním nehne ani pár koní, většinou se z toho rozstoná a hledá východ z prekérní partnerské situace. Končí v rozvodové síni nebo na psychiatrii. Z toho plyne - Panna a Střelec raději spolu ne. Výjimky potvrzují pravidlo?
Střelec a Váhy
Většinou spolu velmi dobře vycházíte. Vy dva se snadno najdete a neustále si křižujete cestu. Musí to mít karmické důvody. Pro člověka ve Vahách je Střelec jakousi atrakcí, a proto ho přitahuje. Dává Vahám najevo velkou sílu, a proto se do něho vkládá taková naděje. Člověk ve Vahách si namlouvá, že by ho Střelec mohl dokonale doplňovat a dokázal ho zbavit nejistoty a dát mu sílu. Máte stejný smysl pro morálku, spravedlnost a porozumění. Jste si velmi sympatičtí. Dokážete se nadchnout pro nové projekty, okázalé večírky i pohodové dny v přírodě. Protože máte mnoho společného, neměly by se mezi nimi vyskytovat vážnější problémy. Úcta, tolerance - to je to pravé.
Střelec a Štír
Jednou je tu zkrátka vzájemná přitažlivost a nedá se s tím nic dělat. Váš prudký temperament vás spojuje i rozděluje. Oba si přejete být navzájem nezávislí. Můžete spolu vycházet jedině tehdy, když jednáte volně a svobodně. Jakmile budete chtít jeden druhého ovládat, vytratí se počáteční kouzlo i vzájemná sympatie a přestanete si rozumět. Často se setkáváte se zájmem prozkoumat jeden druhého. Střelci nevadí, že se do něj Štír strefuje, je svůj a nezávislý. Štír utíká, ale zakrátko se vrací, protože ví, že patříte k sobě. Snažte se chápat jeden druhého a nebuďte sobečtí. Slovo nuda vy dva nikdy nepoznáte.
Střelec a Střelec
Když se setkáte Střelec se Střelcem, mohli byste se vzájemně odstřelit. Když se sejde oheň s ohněm, vzniká veliký požár. V partnerském vztahu se nenudíte, ale pozor na výstřelky. Společně býváte spíše velkými přáteli, než milujícími partnery. Pro společný partnerský vztah jste oba příliš neklidní. Vzájemně se ovlivňujete špatnou náladou, místo aby z ní jeden druhého dostával. Oba usilujete o volnost, ale přesto si vzájemně závidíte a jeden od druhého požadujete přesně to, co byste sami nedokázali slíbit. Zde pro vás platí důvěra a nezávislost. Pokud toto obě strany respektují, můžete spolu vydržet až do smrti.
Střelec a Kozoroh
Rozumíte si, pokud si nešlapete na paty. Máte mnoho společného, plány se snažíte dotáhnout do úspěšného konce. Veselý Střelec legráckami doplňuje klidného Kozoroha a dodá mu pořádnou dávku optimismu. Má pochopení pro jeho pracovitost a dokáže se přizpůsobit. Kozoroh Střelce naopak zase usměrní. Nadšení jde ruku v ruce s disciplínou. Oba jste velice ctižádostiví a neustále se spolu pokoušíte měřit, ať už v práci - kdo víc pracuje, kdo je kreativnější - nebo při zcela všedních a komických věcech jako při věčné hádce, kdo umí líp vařit. Lezete si občas na nervy? V mládí je to složité, ve stáří dobré. Jste dost protichůdné povahy. Někomu to vyjde. Záleží jen na vás. Tak se snažte!
Střelec a Vodnář
Jste oba idealisté. Klad v tomto vztahu znamená touha po novinkách, ať už na poli milostném nebo jakémkoli jiném. Může to jít a nemusí. Záleží na společných plánech a cílech. Celkově má Vodnář se Střelcem mnoho společných zájmů, jako potěchu ze živé konverzace, procházky a všechno, co je nové a dosud neznámé. Každopádně se spolu pěkně pobavíte, nasmějete i natrucujete. Většinou nacházíte společnou cestu. Nejste žárliví, ponecháváte si potřebnou volnost. Když se chvíli nevidíte, už se nudíte a stýská se vám. Intuitivní Vodnář neustále přemýšlí a občas závidí Střelci jeho optimistickou povahu. Občas dokáže pobavit suchým humorem. Zároveň se přitahujete i odpuzujete. Milujte se!
Střelec a Ryba
Jste jako voda s ohněm. Reagujete naprosto odlišně. Střelec stále doufá v něco lepšího, a přitom to nejlepší vlastně už našel. Že by měl strach před hlubokými city Ryb? Nalézá u nich něhu a jistotu. Vždyť si to ve skrytu duše vždycky přál. Střelec vše zlehčuje a Ryba se příliš přecitlivěle dívá na svět. Musí se také počítat se žárlivostí a potoky slz. Z toho také plynou konflikty a nedorozumění. Milostný vztah se stává obtížným. Střelec a Ryba se k sobě hodí, pokud je to Ryba dravec, nikoli mírumilovný vodní tvor. Partnerský vztah vyžaduje tvrdou práci. Pak to stojí za to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
ALL THE WORLS´S A STAGE - W.SHAKESPEARE


Změna vzhledu blogu k 1.6.2012

Blog založen 5.12. 2006
V autoském klubu jsem působila od srpna 2008 do jara 2014


Blogem jsem celá ta léta žila. Bavilo mě psát, fotit, vymýšlet nové věci, ale....

Třeba se někdy sejdeme na jiné adrese.
Díky mým čtenářům za přízeň.
Michalinda