Květinová znamení

23. ledna 2007 v 14:39 |  Znamení a Astro
STŘELEC
Květina: Čemeřice černá
Domov: Neustále mu zvoní telefon. Vybaven nejnovějšími Audio/Video-zařízeními a jeho domov je vždy otevřen přátelům a rodinným příslušníkům. Díky své spontánnosti nabízí vždy zajímavé rozptýlení.
Láska: Neustále flirtuje a tím působí neodolatelně. Je tak žádaný, že je možné, že partner pro něho může být jedním z mnoha. Se střelcem líbánky nikdy nekončí.
Povolání: Jeho motto je "obchod je obchod". Šarm a přitažlivost jsou klíčem k jeho úspěchu. Jako čemeřice je střelec mistrem stylu. Nikdy se s ním nenudíte.
Dárky: Auto-telefon nebo mobil s tím nikdy nešlápnete vedle. Neboť telefonování patří k jeho oblíbeným činnostem.

Tip:
Ananas - Chuť kořeněno-sladká jemně kyselá, svými enzymy odbourávají tuky.
PANNA
Květiny: Jiřiny
Domov:
Panně patří domov s čerstvě nahozenou fasádou a neustále perfektně zastřiženým trávníkem. Klid, pohoda a čisto je odpovídající popis pro její domov. Nepořádek nebo špinavé boty jsou pro ni odpuzující.
Láska:
Ačkoliv o svých citech málo hovoří, je něžná a romantická. Ukáže vám, kolik pro ni znamenáte, neboť nikdy nezapomene na žádné narozeniny ani jubileum.
Povolání:
Panna vše velmi pečlivě a svědomitě plánuje. Oceňuje jistotu, chápe, že o peníze a majetek je nutné se starat. Nespekuluje a nezahrává si z budoucností.
Dárky:
Myslete spíše na praktičtější než na zvláštní zboží. Něco vlastnoručně vyrobené nebo něco ze zahrádky je cesta k panninu srdci.
Tip:Banány - Chuť velmi sladká a aromatická. Mimochodem: banánový salát se skořicí a jogurtem uklidní nervózní žaludek a střeva.
BERAN
Květiny: Tulipány
Domov: Beran je takový "krysař", který povzbuzuje svět k rozbití zavřených dveří. Jeho domov je místo, kde se setkávají přátelé různých profesí a zaměření.
Láska:
Nechává se láskou zcela pohltit. S velkorysostí jemu vlastní, rád rozdává různé šperky.
Povolání: Beran přemýšlí ve velkém stylu. A jako tulipán, má vlastnost mnoho lidí inspirovat a motivovat. Daří se mu dostat pod jednu střechu obchodní svět různých zaměření.
Dárky: Abyste mohli berana řádně oslavit, můžete zaranžovat nějakou párty nebo zařídit lístky na ten nejlepší jazz.
Tip: Meloun - Sladká chuť, osvěžující. Podle druhu je méně či více sladký, aromatický až kořeněný. Sněte o žhavých španělských nocí v tanci flamenga a vaše sny se vám již brzy splní.
BLÍŽENCI
Květina: Mák
Domov: Velkorysý městský byt, kde je vše v dosahu. Nestálý jako mák mění blíženci často nábytek a dekoraci, monotónnost prostě není pro ně. Nejraději by do svého bytu namontovali otáčivé dveře, aby si ulehčili své neustálé příchody a odchody.
Láska: Blíženci potřebují velkou dávku akce. Vlastní nenasytnou chuť na smyslové požitky a chtějí zkusit všechny erotické zážitky, které život nabízí.
Povolání: Mnohostranně talentovaný blíženec s velkým přehledem, který se umí chopit situace. Jsou rádi šéfové, neboť nenávidí od jiných předepsanou rutinu. Je jim úplně jedno, jak tvrdě musí pracovat, práce je vždy baví.
Dárky:
Milují párty s překvapením. Večer nemusí být drahý, ale nekonvenční. Čilí hosté, nový soused nebo exotické jídlo.

Tip: Rambutan - Chuť sladká aromatická, ovoce, které je v Číně velmi oblíbeným ovocem.
BÝK
Květina: Pivoňka
Domov:
Jeho motto "Neexistuje nic lepšího než pěkný domov". Vybaven velkým smyslem pro tradice, rád a hrdě ukazuje rodinné dědictví.
Láska:
Býk nepotřebuje žádné povzbuzení k tomu, aby vklouzl do pohodlného oblečení. A když po jídle nabídne dát si dezert u zapáleného krbu, tak potom jako Pivoňka nechá rozehrát celé svůdné umění.
Povolání: Jeho heslo je kvalita, neboť on věří na konkurenčně orientovaný trh, kde kvalita mluví sama za sebe. Považuje své oddělení za družstvo a očekává plné nasazení směřující za společným cílem.
Dárky: Každý dárek, který zvýší jeho standard je vítán.

Tip: Granátové jablíčko - Chuť sladko-kyselá, aroma připomíná červený rybíz. Přidejte granátová zrníčka do exotického salátu a zažijete afrodisiakální výbuch.
KOZOROH
Květiny: Strelície
Domov:
Kozoroh hledí na to, koupit si ten nejlevnější dům v nejlepší čtvrti. Sám vyhledává lidi, kteří dokáží rozsáhlé restaurátorské práce v nejlepší kvalitě za nejlevnější peníz. Vlastní každé bytové i nebytové zařízení, které šetří čas.
Láska:
Nenechá se lehce odradit a neakceptuje žádné "ne". Padne k němu lichotivé jméno "Maraton". Dá se věřit tomu, že kozoroh objeví 8.div světa.
Povolání: Jako Strelície je kozoroh aktivní a dominantní. Nečeká až loď dopluje do přístavu, naopak mu plave naproti a ze sebe udělá kapitána. Ze své prestižní kanceláře uplatňuje svůj vliv a vytváří své impérium.
Dárky: Kupujte svému kozorohovi to nejlepší, co si můžete dovolit.
Tip: Fíky - Chutnají aromaticky a sladce, trochu citrónové šťávy jim dodá aroma. Zaměřte svou následující dovolenou směrem k Řecku.
VÁHY
Květina: Mochyně židovská
Domov: Kvalitní váhy chtějí to nejlepší, co si člověk může za peníze koupit. Vedle vchodových dveří by mělo být napsáno "Smích, přátelé a hosté jsou vždy vítáni!" Jejich standardním pozdravem je nadšené objetí.
Láska: Být obklopeni luxusem a krásou, to přitahuje k vahám. Nejraději bychom je nenechali odejít.
Povolání: Váhy ukazují své nejlepší schopnosti pouze tehdy, když je mohou ukázat společně s dalšími kvalitními produkty. Všemi oblíbené váhy očekávají stejnou loajalitu a výkon od sebe jako i ostatních.
Dárky: Darujte svým vahám pečující den v jejím oblíbeném kosmetickém salonu, neboť váhy se rády nechávají rozmazlovat od hlavy až k patě.
Tip: Papája - Chuť sladká jako směs meruňky, melounu a malin. Ideální pro dietní kůru.
RAK
Květina: Růže
Domov: Domov je místo k setkávání jeho přátel a blízkých, stejně tak jako shromaždiště jeho cenného majetku. Nikdo nesbírá lidi a věci tak jako rak. Je rodilý posluchač.
Láska: Partnerství a chvíle strávené ve dvou znamenají pro raky velmi mnoho. Už jen milostny dopis položený na polštář nebo pouhé "Miluji Tě" si jej získá.
Povolání: Talent vidět detaily a schopnost organizace, přinášejí zisky v každém podnikání. Nikdy byste neměli zapomenout mu poděkovat za nasazení, loajalitu a ochotu ke spolupráci.
Dárky:
Rakovi udělá radost nová biografie. Dárek opatřený osobním věnováním, rak velmi ocení.
Tip: Mango - Chuť sladká, s aromatickou vůní, připomínající broskev.
RYBY
Květiny: Fialky
Domov:
Domov ryb je obklopen bohatou barevnou zahradou. S exotickými květinami a knihami si ryby vychutnávají samotu.
Láska: Tady se může jen říct "Tichá voda břehy mele!" Ryby milují zkoumat všechny výšky i hloubky lásky, jen aby učinily svého partnera šťastným.
Povolání: Ryby nejsou v žádném případě hráči, mnohem více a přesně si odhadují svou pozici a až teprve poté udělají další krok, když vědí, že se jim to vyplatí. Požehnány dvojí tváří jako fialky nechávají si ryby, karty zakryté a odkryjí je pouze tehdy, když v ruce drží trumf.
Dárky: Nejlepším dárkem je pro ryby nejnovější vydání encyklopedie nebo zrekonstruované vypadané poličky v jejich knihovně.
Tip: Kiwi - chuť sladko-kyselá, jako směs z angreštů, melounu a jahod. V tomto roce by mohl být Nový Zéland vaším cílem cesty.
ŠTÍR
Květina: Amaryllis
Domov: Vlastní nejlépe vymetený dům v celé čtvrti a rád jej zdobí mezinárodními suvenýry.
Láska: Štír je do lásky zamilovaný a potřebuje hlubokou náklonnost, i kdyby to mělo být jen na krátkou dobu.
Povolání: Štír má smysl pro to, co zrovna letí a umí tuto potřebu uspokojit. Tak jako se Amaryllis natahuje nahoru, bojuje pevně a odolně o respekt a uznání.
Dárky: Hudba a divadlo jej nadchnou. Proto je pozvání do opery nebo do kina vítaným dárkem.

Tip:Mučenka jedlá
- Chuť osvěžující, kyselé jako hroznové víno, plný aroma. Vitaminy C, kalcium a železo jsou dobré pro opotřebované nervy.
VODNÁŘ
Květiny: Sněženky
Domov: Mnoho místa a úložného prostoru pro kufry jsou hlavními kritérii v hledání pravého domova pro vodnáře. Vodnáři přestavují nábytek tak často, jako ostatní lidé utírají prach.
Láska: Dobrodružná. Miluje nové a neobvyklé zkušenosti. Pokud jste vážně zamilovaní do vodnáře, ponechte mu hodně volného prostoru.
Povolání: Energií naplněný, mnohostranně talentovaný vodnář přináší do obchodu čerstvý vzduch. Jeho smysl pro dobrodružství ho nechává otevřeným novým myšlenkám, lidem i věcem.
Dárky: Darujte svému Vodnáři žhavé novinky nebo něco co může svými smysly pohladit, poslouchat, vidět nebo cítit.

Tip: Guave - Chuť sladko-kyselá jako směs hrušek, kdoulí a fíků. Shlédněte si film "Vzpomínky na Afriku , ten naplní vaši touhu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nika Nika | Web | 31. ledna 2007 v 15:57 | Reagovat

ahojky, moc pěknej blog. Mrkni prosím na můj. A zavítej do sekce Co mě trápí na článek Co mě trápí zrovna teď a nech mi tam prosím komentářík. Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
ALL THE WORLS´S A STAGE - W.SHAKESPEARE


Změna vzhledu blogu k 1.6.2012

Blog založen 5.12. 2006
V autoském klubu jsem působila od srpna 2008 do jara 2014


Blogem jsem celá ta léta žila. Bavilo mě psát, fotit, vymýšlet nové věci, ale....

Třeba se někdy sejdeme na jiné adrese.
Díky mým čtenářům za přízeň.
Michalinda