Září 2010

Anorexie,svět módy a obyčejný život

28. září 2010 v 17:31 | Michalinda |  Moje Spisy
ÚTVAR: úvaha

TÉMA: Anorexie,svět módy a obyčejný život

Stojí nám za slávu a krásu držet dietu a propadnout tím třeba k anorexii? Jsou opravdu ty nejštíhlejší tvary pravým výstřelkem módy? Zamyslím-li se nad těmito otázkami, tak pravím ne!
Na světě je spousta dívek, které jsou omámené vychrtlými modelkami v těsných bikinách a myslí si, že to je ten pravý důvod, proč je kluci nechtějí. Nemají přece tak úžasnou postavu do plavek jako ony dívky na fotografiích.

Přestanou pravidelně jíst a nebo nejedí vůbec. Přesně tohle je cesta do pekla zvaná anorexie. Propadnou-li oné nemoci zanechá jim to celoživotně následky na zdraví a příjmu potravy.

Budou se muset dlouho potýkat se spoustou vyšetření a jejich okolí se na ně bude dívat jako na chuděrky nebo jako na hloupé holky, co si zničily život. Nejhorší chvíle nastává, když klesnou všechny šance na uzdravení a z původní snahy být štíhlejší a krásnější se stane snaha udržet se při životě.

Děvčata, která se se svojí vlastní postavou dokáží vyrovnat a žijí obyčejným životem jsou na tom nejlépe. Každá z nás je svým způsobem krásná a je jen na nás jak dokážeme svou krásu prodat.

Čertova nevlídná krása - balada

24. září 2010 v 19:08 | Michalinda |  Moje SpisyČertova nevlídná krása - balada

Skládala jsem ji společně s jednou tehdejší kamarádkou a bylo mi asi 13 let.
Byl jeden kostel
A v něm byla postel.
Bydlel tam hrobníček
Měl velký koníček.
Každý den otevíral hroby,
Bylo to jeho skvělé hoby.
Jednou se naštval
A čerta na sebe poštval.
,, netěší mě už svět lidí
Nechci být co oči vidí''
Vtom tam čert přistál
A hrobník nehybně stát zaostal.
Police se polekal
a hluboce zakašlal.
Čert se před ním zastavil,
,,Ještě bych se nakazil!''
Rozhodli se vzlétnout,
a čert musel hrobníka nakopnout.
Přeletěli 7 řek, 7 moří
A už vidí jak slunce září.
V tom se stalo něco divného!
Hrobník vedle sebe spatřil někoho jiného!

Sto tisíc se slaví

9. září 2010 v 18:57 | Michalinda
a právě teď. Opravdu něco. Jsem zato ráda, že jsem dosáhla takovéto návštěvnosti :-) sice to již bude zanedlouho asi 5 let co můj blog počítá, ale nevadí.
Vím, že zas tak skvělej blog nemám, a vím, že sem jen tak někdy někdo zabrouzdá, a tak proto jsem ráda, za tuto návštěvnost. :-)

Díky mým novým i stálým čtenářům :-)

michalinda

Moje nehtíky - nehty se zlatými proužky

9. září 2010 v 18:26 | Michalinda |  Nehty - francouzská manikúra
Zase trocha mojí kreativní fantazie a mojich malůvek na nehty :-) tentokrát to byly zlaté proužky k mým šatům na vystoupení do Freyungu :-)

Trocha toho veselí ve Freyungu se šermem

5. září 2010 v 11:16 | Michalinda |  Můj Deníček
michalinda a sony
Školu jsem tak ňák zvládla... ale bejt tam od nultý až do šestý hodiny se mi moc nezamlouvalo. To jest od 7.00 - 13.00 Zlatě když sme minulej rok končili ve 12.00. Byla to celkem rychlovka, doma se připravit a už jít na Vodník. Vyjížděli jsme teda o mnohem později, než bylo v plánu. Autobus se nám celkem zpozdil.. :-( a průvod jsme pak nechytli od začátku.
Nu což, ale tyhlety nevydařené věci nechám stranou. Jinak jsme si to vlastně všichni užili. Byla jsem zase se svým miláčkem :-* Procházeli jsme si tam ty trhy a pak to stanové ležení a vybírali jakej gotický stan si necháme postavit  a ušít.
Na půl 10 jsme tam měli možnost předvést něco z našeho umění :-) Pro naše německé sousedy bylo samozřejmě nejlepší divadlo Křižáci. Jednoduchá pantonima na hudbu. Vystoupení se nám povedlo. Lidi tleskali a jásali. Jako břišní tanečnice jsme se hezky zakroutily, ale mrzelo mě, že mi kluci zapálili tak brzo drápy a mš pak už moc nehořely a musela sem tam s nima bejt jenom chvilinku :-( :'-( a fakt mě to hodně stvě ještě teď !
Kdybyste měli zájem zhlédnout toho romantické představení plné lásky, boje, utrpení a smutku, máte tu možnost právě tady :-)


ALL THE WORLS´S A STAGE - W.SHAKESPEARE


Změna vzhledu blogu k 1.6.2012

Blog založen 5.12. 2006
V autoském klubu jsem působila od srpna 2008 do jara 2014


Blogem jsem celá ta léta žila. Bavilo mě psát, fotit, vymýšlet nové věci, ale....

Třeba se někdy sejdeme na jiné adrese.
Díky mým čtenářům za přízeň.
Michalinda