Listopad 2010

Tak co nové Relikvie? (Harry Potter a relikvie smrti)

22. listopadu 2010 v 22:03 | Michalinda |  HP Relikvie Smrti
relikvie smrti

Tak co, zašli jste si také do kina na Harryho Pottra? Já se na něj tešila už týden, když jsem byla domluvená s miláčkem, že si na něj v neděli vyrazíme do Budějc do Cinestaru. 
Celej tejden jsem marodila a chtěla bejt u zdravá, abych mohla ject. Nakonec jsme vyrazili, ještě společně s mým bráchou. Lístky bohužel něšly rezervovat dopředu, tak jsme si je museli koupit na místě a zbyla na nás už jenom první řada. No nevadilo, pro Harryho vše :-D
Ovšem úmorná byla reklamní vsuvka... Místo od 18.00 Harry začal až v 18.35. to mě trochu štvalo, ale dočkala jsem se.
V tomto díle se hodně drželi knižní předlohy, toho jsem si vážila. Páč například z Fénixova řádu jsem byla hoooodně zklamaná. Je hezké, že na začátek vložili scénu jak Hermiona vymazává pamět svým rodičům, ovšem opravte mě, jestli se mýlím, ale nikde nevysvětlili proč to udělala. Pro filmového diváka, to muselo být nepochopitelné.
Dále se mi film hodně líbil, vcelku to hodně podstatné ve filmu bylo. Ovšem některé ty scény zkazily moje představy. Například to jezero, odkaď vytáhne Ron Nebelvírův meč. A nebo také ta animace toho příběhu Tří bratří. Ta mrt tam byla uplně strašná.


Beruška :-)

18. listopadu 2010 v 21:55 | Michalinda |  Moje Fotografie
No, možná omluvte moji neznalost, asi to přímo ta pravá beruška není, ale podobá se jí. 

Našla jsem pár fotek ještě z mé poslední podzimní procházky a bylo vidět, že berušky si ještě užívají posledního sluníčka. :-) Ale to já taky, bylo tak krásně !
b
ALL THE WORLS´S A STAGE - W.SHAKESPEARE


Změna vzhledu blogu k 1.6.2012

Blog založen 5.12. 2006
V autoském klubu jsem působila od srpna 2008 do jara 2014


Blogem jsem celá ta léta žila. Bavilo mě psát, fotit, vymýšlet nové věci, ale....

Třeba se někdy sejdeme na jiné adrese.
Díky mým čtenářům za přízeň.
Michalinda